مشاهده محصولات
icon search

درباره ما

هیلدا شادی زندگی

تاریخچه هیلدا

تاریخچه هیلدا

خراسان جنوبی از دیرباز رایحه خوش زعفران و طعم به یاد ماندنی زرشک و خشکبار اعلا را در ذهن و خاطر شما عزیزان جای داده است ، محصولات نابی که عطر و طعم بی نظیر و خواص دارویی ارزشمندشان که برگرفته از تابش آفتاب مهربانی و خاک زرخیزی است که نویدبخش امید و شادی بوده و هست و خواهد بود ، یک قرن نام نیک پدرانمان و خاندان ریاسی در بازار زعفران و خشکبار بیرجند ، شهر طلای سرخ ، باعث شد تا مجموعه هیلدا در شهر مقدس مشهد ابتدا با نام ریاسی و سپس با نام تجاری هیلدا ، همچنان در کنار شما عزیزان در راستای جامعه ای سالم و شاد قدم بردارد .

اهداف هیلدا

هیلدا تمام توان و همت خود را جهت عرضه محصولات ناب و با کیفیت و با قیمت مناسب برای جلب رضایت شما مشتریان عزیز در اقصی نقاط دنیا به کار بسته و الویت عرضه تمامی محصولات خود را بر سلامت و بهداشت بنا نهاده است.

اهداف هیلدا

کنترل کیفیت هیلدا

کنترل کیفیت هیلدا

تمامی محصولات عرضه شده با برند هیلدا برایشان سطح کیفیتی تعریف شده که بسیار بالاتر از تعریف استاندارد آن محصول در سطح جهانی می باشد و تماما قبل از عرضه یا بسته بندی ، کنترل کیفیت و آنالیز شده و در صورت تایید به شما عزیزان تقدیم میگردد. افتخار ما ارائه طلای سرخ با کیفیتی حداقل ۲۰ درصد بالاتر از عیار تعیین شده و قیمتی کمتر از زعفران با همان استاندارد می باشد ، که این مهم با تائید برگه آزمایش نماینده اداره استاندارد راستی آزمایی شده و بعد از تائید اجازه بسته بندی و عرضه پیدا می کند ، همچنین خشکبار ارائه شده نیز دستچین شده و بدون کوچکترین فرآوری تقدیم می شود ، آجیل و دانه های عرضه شده نیز دستچین شده و با کمترین درصد نمک ، بسیار کمتر از استاندارد تعیین شده ارائه می گردد که در خور شما عزیزان باشد . عسل و ادویه و محصولات دیگر هیلدا نیز دارای برگه آزمایشی هستند که سطح کیفی آنها را بسیار بالاتر از استاندارد های تعریف شده ، تائید می نماید . هیلدا هیچگاه سود خود را فدای سلامت شما مشتریان عزیز نکرده و نخواهد کرد زیرا وجودش را در سلامت جامعه دیده و خواهد دید .

صادرات هیلدا

هدف ما داشتن بزرگ ترین سهم در بازار های جهانی در عرصه فروش بین الملل می باشد . بخش صادرات بین الملل هیلدا در حوزه های زیر مشغول فعالیت می باشد و افق های گسترده ای را برای سالهای آتی دنبال میکند . در حوزه خلیج فارس به کشور های کویت ، قطر ، امارات ، عمان ، بحرین و عربستان در بهش آسیایی ترکیه ، ویتنام ، هنگ کنگ ، اندونزی و چین و در بخش اروپایی به کشور های آلمان ، سوئد ، اسپانیا ، بلژیک ، انگلستان ، ایتالیا و در بخش آمریکا به کانادا و ایالات متحده آمریکا و در بخش اقیانوسیه به استرالیا محصولات خود را صادر کرده و همچنان آماده جهت ارائه محصولات خود به تمام نقاط جهان می باشد .

صادرات هیلدا

استانداردهای هیلدا

استانداردهای هیلدا

همانطور که گفته شده برای تمام محصولات هیلدا سطح کیفی انتخاب شده ،که بسیار بالاتر از تعریف استاندارد آن می باشد،زعفران هیلدا با عیار 20تا30درصد بالاتر از سطح استاندارد تعیین شده عرضه می شود، عسل هیلدا با آمیلاز بالای 80درصد و ساکارزی بسیار کمتر از سطح تعیین شده استاندارد جهانی و سطح کیفی AوB را دارا بوده، خشکبار بدون فرآوری و آجیل بادرصدنمک بسیار پایین تر ازتعریف استاندارد(نزدیک به صفر)ودستچین شده نیز عرضه می گردد، که تمام اینها ثابت کننده این است که الویت عرضه محصولات هیلدا سلامت جامعه می باشد.

صنایع دستی هیلدا،هدیه های ماندگار

جهت عرضه محصولات هیلدا به تمام نقاط جهان قدم دیگری نیز برداشته شده که تولید صنایع دستی هیلدا است، و دست رنج دستان هنرمند و پرتلاش عزیزان هموطنمان است، که همواره نماینده فرهنگ و هنر ایرانی می باشد، ظروف صنایع دستی تولیدی هیلدا با طلای سرخ ایرانی،خشکبار، ادویه، آجیل و محصولات دیگر هیلدا نیز ترکیب و پکیج شده، به سراسر دنیا ارسال می گردد، امید است که بتوان قدمی هر چند کوچک در راستای سلامت و فرهنگ جامعه عزیزمان برداریم.

صنایع دستی هیلدا،هدیه های ماندگار

افتخار هیلدا

افتخار هیلدا

افتخار مجموعه هیلدا تلاش بی وقفه به همراه کیفیت بالا و رضایت مندی شما عزیزان همیشه همراه بوده و هست که باعث مباهات و سر بلندی ما می باشد، تنها افتخار ما بودن در کنار شماست..